Kto sme?

Karpatská nadácia, so sídlom Letná 27, 040 01 Košice. Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0948 488 615, alebo emailom na adrese info@karpatskanadacia.sk.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame?

Kontaktné formuláre

Keď návštevníci webu zanechavajú na stránke správu, zbierame údaje, ktoré sú odoslané vo formulári a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Analytika

Pri prehliadaní stránky získavame údaje ako IP adresu, lokalitu a user-agent, pre analytické účely.

S kým zdieľame vaše údaje

Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Ako dlho uchovávame vaše údaje?

Pri pridávaní správy, správa a jej metaúdaje sú uchovávané oddelene.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi?

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali správu, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

Kam posielame vaše údaje?

Správy návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.